Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Електричен Алат

Прикажи:
Подреди по:
Ударна дупчалка 550W, EXTOL CRAFT
401163
-21% Нема Залиха
Моќна ударна дупчалка погодна за дупчење во разни материјали, вклучувајќи, ѕидови и порозен бетон. Г..
2,270 ден. 1,790 ден.
Главни технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 750w, брзина 0-3000/min, ф..
2,690 ден.
Ударна дупчалка, 1100W, EXTOL CRAFT
401190
-15% Нема Залиха
Моќна ударна дупчалка погодна за дупчење во разни материјали, вклучувајчи и ѕидови и порозен бетон. ..
3,139 ден. 2,668 ден.
Ударен чекан SDS plus, 2,5J
401223
Нема Залиха
Главни технички параметри: напон фреквенција 230V/50Hz, 800W, брзина 0-1050/min, удар 0-4700/min, пр..
4,490 ден.
Ударен чекан SDS plus, 1050W, 5J, 13mm, EXTOL CRAFT
401232
Нема Залиха
Моќен ударен чекан наменет на хоби работа - дупчење во бетон и ѕид, и лесно и средно тешки работи - ..
5,870 ден.
Акумулаторски одвртувач 3,6V Li-ion, EXTOL CRAFT
402113
Нема Залиха
Малиот акумулаторски одвртувач е наменет за прицврстување и олабавување на навртки и завртки. Гла..
1,390 ден.
Врз основа на 1 оценувања.
Практичен  безжичен одвртувач наменет за прицврстување и олабавување навртки и завртки. Со кори..
1,549 ден.
Акумулаторска линеарна брусилка3,6 V Li-ion, 1300mAh
402200
Нема Залиха
Карактеристики:Акумулаторската линеарна брусилка е наменета за фино брусење,  мелење, гравирање..
Акумулаторски одвртувач, 14,4V NiCd (2x), 1300mAh, EXTOL CRAFT
402315
Нема Залиха
Главни технички параметри: Моќен одвртувач за домашна употреба, погоден за дупчење дупки и завртувањ..
3,890 ден.
Главни технички параметри: Акумулаторска батерија 14,4V, за 402315 и 402313 (1300mAh, полнење 3-5h),..
999 ден.
Loading...
Loading...
Loading...