Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Аголни Брусилки

Аголни Брусилки
Прикажи:
Подреди по:
Аголна брусилка 115mm, 750W
403114
Нема Залиха
Мала и практична брусилка наменета за лесно сечење и брусење метал. Главни технички параметри: напон..
2,390 ден.
Аголна брусилка 125mm, 900W
403126
Нема Залиха
Мала и практична брусилка наменета за лесно сечење и брусење при работа. Главни технички парамет..
2,790 ден.
Аголна брусилка со продолжена рачка 125mm, 1200W
403127
Нема Залиха
Карактеристики:Сигурна брусилка наменета за брусење и сечење метал и градежни материјали.Главни техн..
Главни технички параметри: Практична брусилка со продолжена рачка, дизајнирана за сечење и брусење. ..
5,217 ден. 4,290 ден.
Главни технички параметри: Мала, практична брусилка дизајнирана за сечење и брусење.. Компактните ди..
4,490 ден.
Главни технички параметри: Мала, практична брусилка дизајнирана за сечење и брусење.. Компактните ди..
5,290 ден.
Главни технички параметри: Практична брусилка со моќен мотор и оптимална тежина, со продол..
8,120 ден. 6,990 ден.
Мала но екстремно моќна аголна брусилка, наменета за сечење, брусење и со помош на регулација на брз..
5,390 ден.
Аголна брусилка за брусење, сечење и полирање. Можност за подесување на брзината со потенциометар. Г..
3,390 ден.
Аголна брусилка, 2350W, 230mm, EXTOL PREMIUM, AG 230 SR
8892020
Нема Залиха
Главни технички параметри: Брусилка дизајнирана за умерено сечење и брусење, сечење плочки, брусење ..
6,170 ден.
Врз основа на 1 оценувања.
Главни технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 750W, дијаметар на диск 115mm, ..
2,770 ден.
Мала, практична брусилка наменета за лесни работи - сечење и брусење остатоци од заварување. Компакт..
2,990 ден.
Loading...
Loading...
Loading...