Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Праволиниски Брусилки

Праволиниски Брусилки
Прикажи:
Подреди по:
Мала линеарна брусилка со комплет продолжетоци, наменета е за гравирање, прецизна обработка на дрво,..
1,490 ден.
Мала линеарна брусилка со комплет продолжетоци, наменета е за гравирање, прецизна обработка на дрво,..
1,990 ден. 1,739 ден.
Мини брусилка со полнач
404121
Нема Залиха
Карактеристики Мини брусилката е наменета за фино брусење, гравирање, полирање и фино дупчење со кор..
Микроелектрична граверка е наменета за пишување, маркирање и декоративни работи на стакло, дрво, пла..
990 ден.
Линеарна брусилка, 6mm, 500W, EXTOL INDUSTRIAL, SG 500
8792210
-15% Нема Залиха
Главни технички параметри: Напон/фреквенција 220V/50Hz, моќност 500W, брзина 28000/min, ди..
4,390 ден. 3,731 ден.
Врз основа на 1 оценувања.
Мала линеарна брусилка со комплет продолжетоци, наменета е за гравирање, прецизна обработка на дрво,..
2,790 ден.
Loading...
Loading...
Loading...