Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Глодалки

Глодалки
Прикажи:
Подреди по:
Стругач електричен, 750W, 82mm, 0-2mm, EXTOL CRAFT
409113
Нема Залиха
За обработка на дрво до длабочина од 7mm. Mожност за адаптација за работа со  левата рака. Глав..
3,380 ден.
Моќност на моторот 710W. Совршена рамнотежа за точна и брза завршна обработка. Континуирана длабочин..
5,677 ден. 4,990 ден.
Електричен струг, SHARE20V, 20V Li-ion, 2000mAh, EXTOL PREMIUM
8891830
Нема Залиха
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ Батерија 20V Li-јон, капацитет на батеријата2000mAh,брзина 10000 / мин, ширина ..
Главни технички параметри: напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 850W, брзина 16500/mi..
3,790 ден.
Електричната глодалка е наменета за глодање на дрвени даски со ширина до 110mm. Опремена е со сечива..
6,290 ден. 5,490 ден.
Електричната глодалка е наменета за глодање на дрвени даски со ширина до 110mm. Опремена е со с..
6,290 ден.
Електрично длето, 50W EXTOL PREMIUM
8893490
Нема Залиха
Намeнет за обработка на сите видови дрво посебно за уметнички работи како реставрација на мебел..
3,190 ден.
Loading...
Loading...
Loading...