Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Убодни Пили

Убодни Пили
Прикажи:
Подреди по:
Електрична убодна пила, 570W, EXTOL CRAFT
405123
Нема Залиха
Главни технички параметри: напон/фреквенција 230V/50Hz, 570W, агол на рез 0-45,max рез во дрво 65mm,..
2,490 ден.
Моќна убодна пила со систем за брзо менување пилови листови. Универзален прифат за сите стандарди. М..
6,595 ден.
Електрична убодна сабјаста пила 1200W
8793600
-15% Нема Залиха
Карактеристики: Пилата е наменета за сечење дрво, пластика, метали, градежни материјали, како и друг..
8,890 ден. 7,556 ден.
Убодна пила за сечење дрво, метал и пластика. Електронска контрола на брзина, прилагодување на брзин..
4,290 ден. 3,690 ден.
НАпон/фреквенција 230V/50Hz Брзина 0-3000/min, агол на режење 45°, рез во дрво 110mm, max р..
3,290 ден.
Главни технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 650W, брзина 800-3000..
4,590 ден.
Loading...
Loading...
Loading...