Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Циркуларни Пили

Циркуларни Пили
Прикажи:
Подреди по:
Електрична циркуларна пила, 1200W, 160x1,3x20mm 24заби, EXTOL CRAFT
405224
Нема Залиха
Кружна пила за праволиниско сечење на дрво и дрвени табли  до длабочина од 55 mm. Се корис..
Кружна пила за праволиниско сечење на дрво и дрвени табли  до длабочина од 65 mm. Се корис..
3,990 ден.
Циркуларна пила, 1200W, 185x2x20mm 36заби, EXTOL PREMIUM, CS 185 AL
8893003
Нема Залиха
Циркуларна пила, наменета за рамен рез за дрво и други дрвени површини до длабочина 60mm. Применлива..
5,990 ден.
Циркуларна пила  наменета за попречни и закосени резови во дрво, иверица до длабочина од 55mm. ..
4,490 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ напон / фреквенција 230V / 50Hz, потрошувачка на енергија 1400W, брзина 4500 /..
5,490 ден.
Главни технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 900W, брзина 3000-5500/min, маса 2,9..
8,729 ден.
Мини електрична циркуларна пила  89mm, 700W
8893022
Нема Залиха
Главни технички параметри: напон/фреквенција: 230V/50Hz, моќност: 700W, брзина: 4500/min. ..
7,290 ден.
Loading...
Loading...
Loading...