Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Аголни Пили

Аголни Пили
Прикажи:
Подреди по:
Малaта електричнa циркуларна пила EXTOL CRAFT, e алатка наменета за надолжно и попреч..
5,690 ден. 4,837 ден.
Циркуларна аголна пила со метална основа, 1800W, 250mm, со лизгач и ласер
405425
-15% Нема Залиха
Главни технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, 1800W, 4500/min, 250*1,9*30mm SK плочки 3,2m..
11,890 ден. 10,107 ден.
Loading...
Loading...
Loading...