Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

За Брусилки

За Брусилки
Прикажи:
Подреди по:
Навлака кружна, фротир памучен 2пар.∅180-240мм.
10630
-15% Нема Залиха
Главни технички параметри:∅180-240мм.навлака за полирање ..
190 ден. 162 ден.
Главните технички параметри:∅1-1,6-2-2,3-3-2x3,2mm, M8x0,75,дополнителен параметар: 4.8 mm &em..
190 ден. 162 ден.
Loading...
Loading...
Loading...