Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Разно

Разно
Прикажи:
Подреди по:
Сет продолжетоци 6пар за 419310 (заварувач за пласт.цевки), EXTOL CRAFT
419310A
Нема Залиха
Главни технички параметри:  продолжетоци ∅20, 25, 32, 40, 50 и 63mm во хартиена кутија ..
980 ден.
Главни технички параметри: за 8793403 (710W електрична машина, 82 мм)   ..
490 ден.
Loading...
Loading...
Loading...