Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

За Акумулаторски Алат

За Акумулаторски Алат
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: Акумулаторска батерија 14,4V, за 402315 и 402313 (1300mAh, полнење 3-5h),..
999 ден.
Главни технички параметри: Акумулаторска батерија 18V, за 402318, (18V, 1200mAh, полнење 1h), EXTOL ..
1,790 ден.
Главни технички параметри: Акумулаторска батерија 18V, за 402319 (1300mAh, полнење 1h), EXTOL CRAFT ..
1,499 ден.
Акумулаторска батерија, 18V, Li-ion, 2000mAh
8791110B
Нема Залиха
2000mAh, Самсунг ќелии, за 8791110, и 8891110, 8891111, 8891112, 8891113 ..
2,890 ден.
Loading...
Loading...
Loading...