Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Акумулаторски Алат

Акумулаторски Алат
Прикажи:
Подреди по:
Акумулаторски одвртувач 3,6V Li-ion, EXTOL CRAFT
402113
Нема Залиха
Малиот акумулаторски одвртувач е наменет за прицврстување и олабавување на навртки и завртки. Гла..
1,390 ден.
Врз основа на 1 оценувања.
Практичен  безжичен одвртувач наменет за прицврстување и олабавување навртки и завртки. Со кори..
1,549 ден.
Акумулаторска линеарна брусилка3,6 V Li-ion, 1300mAh
402200
Нема Залиха
Карактеристики:Акумулаторската линеарна брусилка е наменета за фино брусење,  мелење, гравирање..
Акумулаторски одвртувач, 14,4V NiCd (2x), 1300mAh, EXTOL CRAFT
402315
Нема Залиха
Главни технички параметри: Моќен одвртувач за домашна употреба, погоден за дупчење дупки и завртувањ..
3,890 ден.
Практичен и лесен одвртувач наменет за завртување и одртување навртки и дупчење во дрво, метал и пла..
2,890 ден.
Акумулаторски одвртувач 12V Li-ion, 1300mAh, розев, во ташна
402401
Нема Залиха
Главни технички параметри: Батерија 12V Li-ion капацитет 1300mAh, време на полнење 4.5часа, вре..
Практичен, лесен, акумулаторски одвртувач, наменет за прицврстување и олабавување на завртки или зав..
3,490 ден.
Акумулаторски одвртувач, 18V Li-Ion (2x), 1500mAh
402440
Нема Залиха
Карактеристики: Моќен безжичен одвртувач, наменет за прицврстување и олабавување на завртки или завр..
Акумулаторска хефталка,3,6V Li-ion, 1300mAh
402900
Нема Залиха
Карактеристики: Многу практична безжична хефталка со адаптер,е дизајнирана за прикачување на текстил..
Лесен и моќен акумулаторски одвртувач со две брзини со извонредно компактни димензии, и е со висок в..
5,990 ден. 5,239 ден.
Loading...
Loading...
Loading...