Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Зашрафувачи

Зашрафувачи
Прикажи:
Подреди по:
Погоден за фиксирање гипскартон и меко дрво. Лесен и комфорен држач кој овозможува работa без многу ..
5,490 ден.
Електричен завртувач, 500W, EXTOL PREMIUM, ESD 500
8890501
Нема Залиха
Погоден за фиксирање гипскартон и меко дрво. Лесен и комфорен држач ви овозможува да работите без мн..
3,990 ден.
Електричен ударен клуч Extol Premium WR 330 Е е наменет за затегнување и одвртување на навртки на св..
5,470 ден.
Главни технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 950W, брзина 2300/min, max ударен мо..
5,990 ден.
Loading...
Loading...
Loading...