Ресетирај
Достапност
Брендови

Ударни Чекани за Дупчење и Кршење

Ударни Чекани за Дупчење и Кршење
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: Напон/фреквенција: 230V/50Hz, моќност 1250W, брзина 450/min, брзина ..
13,490 ден.
Loading...
Loading...
Loading...