Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Хефталки

Хефталки
Прикажи:
Подреди по:
Електрична хефталка 45W, EXTOL CRAFT
420101
-15% Нема Залиха
Електричната хефталка е наменета за прицврстување на ткаенини, фолии, кожа, картон, декоративни и из..
1,590 ден. 1,352 ден.
Loading...
Loading...
Loading...