Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Ножици за Лим

Ножици за Лим
Прикажи:
Подреди по:
Електрични ножици за лим, 500W, 6 Nm, EXTOL INDUSTRIAL, IES 25-500
8797202
-15% Нема Залиха
Електрични ножици се наменети за брзо сечење лим без отпад, и сечење полн и перфориран лим, и лим од..
6,270 ден. 5,330 ден.
Електрични ножици се наменети за сечење на рамен, брановиден и трапезоиден лим без изобличување и де..
7,370 ден. 6,265 ден.
Loading...
Loading...
Loading...