Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Сетови електричен алат

Сетови електричен алат
Прикажи:
Подреди по:
Практичен сет од хоби  класа кој содржи акумулаторски одвртувач и 45пар рачен алат кој ќе ви се..
4,690 ден. 3,999 ден.
Сет акумулаторски одвртувач+ударен одвртувач, 14.4V Li-ion (2x), 1500mAh
8798300
-11% Нема Залиха
Сетот од одвртувач и ударен клуч, е голем помошник за секој професионалец. Лесен и моќен 2-брзински,..
8,990 ден. 7,999 ден.
Сет кој ги содржи најпопуларните 2 електрични алатки-акумулаторски одвртувач и аголна брусилка. Лесн..
8,690 ден. 7,999 ден.
Сет акумулаторски одвртувач 18V Li-ion+убодна пила 18V
8898312
Нема Залиха
Главни технички параметри: сетот содржи акумулаторски одвртувач 18V Li-ion(8891110) +убодна пила 18V..
Loading...
Loading...
Loading...