Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Заварувачи за Пластични Цевки

Заварувачи за Пластични Цевки
Прикажи:
Подреди по:
Практичен заварувач  наменет за заварување на пластични цевки до дијаметар 63mm. Главни те..
3,590 ден.
Електричен заварувач за цевки наоѓа примена во помали водоводни работи во домаќинството, како постав..
1,690 ден.
Главни технички параметри Наменет е за заварување на цевки за вода во домаќинсто, опремен е со анало..
2,290 ден.
Електричен заварувач погоден за заварување на пластични цевки 16-32 mm. Се користи за заварување на ..
4,270 ден.
Loading...
Loading...
Loading...