Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Секири

Секири
Прикажи:
Подреди по:
Секира со најлон дршка, 400mm, 700gr, HCS, EXTOL PREMIUM
8871132
Нема Залиха
Главни технички параметри: лесна дршка од синтетички полимер најлон, резистентна на временски промен..
970 ден.
Loading...
Loading...
Loading...