Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Акумулаторски алат

Акумулаторски алат
Прикажи:
Подреди по:
Акумулаторски ножици за жива ограда, 18V, EXTOL PREMIUM
8895600
Нема Залиха
Главни технички параметри: вртежи 1200/min, тежина 2,7kg. Акумулаторските ножици се наменети за..
6,989 ден.
Акумулаторска косилка за трева, 18V, EXTOL PREMIUM
8895610
Нема Залиха
Главни технички параметри: Батерија 18V Li-ion, вртежи 8500/min, дијаметар на косење 25cm,..
6,399 ден.
Тримерот е наменет аа косење трева на тешко достапни места. Бидејќи не користи кабел лесна е за мани..
2,990 ден.
Акумупаторски ножици за жива ограда+тример за трева+батерија+брз полнач, 18V Li-ion, 1500mAh
8895620
Нема Залиха
Бидејќи квалитетната батерија е значаен трошок при купување акумулаторски алат, создадовме сет од 4 ..
8,999 ден.
Loading...
Loading...
Loading...