Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Акумулаторски алат

Акумулаторски алат
Прикажи:
Подреди по:
Тримерот е наменет аа косење трева на тешко достапни места. Бидејќи не користи кабел лесна е за мани..
2,990 ден.
Акумупаторски ножици за жива ограда+тример за трева+батерија+брз полнач, 18V Li-ion, 1500mAh
8895620
Нема Залиха
Бидејќи квалитетната батерија е значаен трошок при купување акумулаторски алат, создадовме сет од 4 ..
8,999 ден.
Акумулаторската косилка EXTOL PREMIUM е опремена со најмодерен мотор без четкици. Пре..
19,990 ден. 15,990 ден.
Главни технички параметри: Батерија: Li- ion 18V, капацитет на батерија 1500mAh, должина на мач..
8,390 ден. 6,690 ден.
Loading...
Loading...
Loading...