Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Градинарски Ножици и Пили

Градинарски Ножици и Пили
Прикажи:
Подреди по:
Градинарски ножици за гранки,400мм
38000
-20%
Главните технички параметри: 400мм,за сечење гранки до 30мм,материјал: нерѓосувачки челик, најлон ..
799 ден. 639 ден.
за сечење гранки до пречник 25mm, со двојно сечиво од јаглероден челик обложено со тефлон ..
499 ден.
Главни технички параметри:540мм,сечило од јаглероден челик ,обложени со тефлон. ..
499 ден.
Пила за гранки, 300mm, вкупна должина 470mm, тројно острени и калени заби, во пластична футрола, EXTOL CRAFT
70071
Нема Залиха
Главни технички параметри: 300mm опис: цела должина  470mm,тројно брусени калени заби, пластичн..
340 ден.
Главни технички параметри: За сечење гранки до 20mm дијаметар, ротирање на долниот дел од рачката за..
1,145 ден.
Градинарски ножици 215mm, за сечење гранки до 20mm, SK5, EXTOL PREMIUM
8872102
Нема Залиха
Главни техички параметри: 215mm, за сечење гранки до 20mm, сечиво од квалитетен челик SK5 ..
795 ден.
Loading...
Loading...
Loading...