Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Ножици за Гранки

Ножици за Гранки
Прикажи:
Подреди по:
Главните технички параметри: 400мм,за сечење гранки до 30мм,материјал: нерѓосувачки челик, најлон ..
799 ден.
за сечење гранки до пречник 25mm, со двојно сечиво од јаглероден челик обложено со тефлон ..
499 ден.
Главни технички параметри: сечиво со површинска заштита против лепење на остатоци од гранчиња, дршка..
790 ден.
Ножици за гранки телескопски со две острици, 670-960mm, за сечење гранки до пречник 35mm, EXTOL PREMIUM
8873105
-15% Нема Залиха
Главни технички параметри: сечиво со површинска заштита против лепење на остатоци од гранчиња, дршка..
1,299 ден. 1,099 ден.
Ножици за гранки со две острици, 700mm, за сечење гранки до пречник 45mm, EXTOL PREMIUM
8873110
Нема Залиха
Главни технички параметри: сечиво со површинска заштита против лепење на остатоци од гранчиња, дршка..
935 ден.
Сечиво за ножици за гранки 8873310, 8873315, EXTOL PREMIUM
8873310A
Нема Залиха
Главни технички параметри: за ножици за гранки  8873310, 8873315 ..
238 ден.
Главни технички параметри: сечиво со површинска тефлонска заштита против лепење на остатоци од гранч..
949 ден.
Ножици за гранки телескопски со наковална и пренос, 700-1000mm, за сечење гранки до пречник 45mm, EXTOL PREMIUM
8873315
-15% Нема Залиха
Главни технички параметри: сечиво со површинска заштита против лепење на остатоци од гранчиња, дршка..
1,590 ден. 1,349 ден.
Loading...
Loading...
Loading...