Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Градинарски Ножици

Градинарски Ножици
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: За сечење гранки до 20mm дијаметар, ротирање на долниот дел од рачката за..
1,145 ден.
Градинарски ножици 215mm, за сечење гранки до 20mm, SK5, EXTOL PREMIUM
8872102
Нема Залиха
Главни техички параметри: 215mm, за сечење гранки до 20mm, сечиво од квалитетен челик SK5 ..
795 ден.
Сечиво за ножици за 8872105, квадратен отвор за навртка, EXTOL PREMIUM
8872105B
Нема Залиха
Главни технички параметри: за градинарски ножици  8872105, квадратен отвор за шраф ..
Главни технички параметри: сечива од Јапонски карбиден челик, со завршна обработка од нерѓосувачки х..
499 ден.
Loading...
Loading...
Loading...