Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Градинарски Ножици

Градинарски Ножици
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: За сечење гранки до 20mm дијаметар, ротирање на долниот дел од рачката за..
1,145 ден.
Градинарски ножици 215mm, за сечење гранки до 20mm, SK5, EXTOL PREMIUM
8872102
Нема Залиха
Главни техички параметри: 215mm, за сечење гранки до 20mm, сечиво од квалитетен челик SK5 ..
795 ден.
Градинарски ножици, наковална тип, 190mm, за сечење гранки и растенија до пречник 18mm, EXTOL PREMIUM
8872140
Нема Залиха
Главни технички параметри: 190mm, за сечење гранки и растенија до пречник 18mm, материјал: HCS ..
599 ден.
Главни технички параметри: дршка од цврст и лесен алуминиум со TPR гума против пролизгување, со..
549 ден.
Главни технички параметри: сечива од Јапонски карбиден челик, со завршна обработка од нерѓосувачки х..
499 ден.
Loading...
Loading...
Loading...