Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Прскалки

Прскалки
Прикажи:
Подреди по:
Прскалка рачна со притисок, 1,8l, месингана дизна, продолжетоци за неколку видови прскање, EXTOL PREMIUM
8876202
Нема Залиха
Тех.параметри: 1,8l, опис: месингана дизна, продолжетоци за неколку видови прскањеí материјал..
290 ден.
Главни технички параметри: контрола на проток, прилагодлив агол на завртување од под туш, может..
890 ден.
Loading...
Loading...
Loading...