Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Системи за Навлажнување

Системи за Навлажнување
Прикажи:
Подреди по:
Градинарска прскалка за црево, месингана дизна  EXTOL CRAFT
70211
-15%
Mожност за регулација на прскање од слаб млаз до полн проток, ергономска рачка со кочница ..
333 ден. 283 ден.
Loading...
Loading...
Loading...