Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Ножици за Жива Ограда

Ножици за Жива Ограда
Прикажи:
Подреди по:
Електрични ножици за жива ограда, 500W, 450mm, EXTOL CRAFT
415113
-15% Нема Залиха
Главни технички параметри: Електричните ножици за жива ограда се наменети за кастрење и об..
3,330 ден. 2,831 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ Напон / фреквенција 230V / 50Hz,потрошувачка на енергија 500W, број на осцилац..
2,990 ден. 2,542 ден.
Главни технички параметри: напон/фреквенција 220V/50Hz, моќност 600W, број на осцилации 1400/mi..
4,590 ден. 3,902 ден.
Loading...
Loading...
Loading...