Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Додатоци

Додатоци
Прикажи:
Подреди по:
Технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 550W, брзина 10000/min, дијаметар..
2,690 ден.
Секачи ножиња HSS, 2пар, за мелница за градинарски отпад, 8895420 EXTOL PREMIUM
8895420A
Нема Залиха
Главни технички параметри: ножиња HSS, 2пар, за мелница за градинарски отпад, 8895420 ..
500 ден.
Loading...
Loading...
Loading...