Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Пневматски Алат

Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: Max вртежен момент: 610Nm должина: 125mm вртежи без оптоварување: 10000/ ..
5,290 ден.
Ударен клуч кој е дизајниран за затегање и олабавување на материјали споени со зашрафување. Тој..
6,490 ден.
Ударен клуч кој е дизајниран за затегање и олабавување на материјали споени со зашрафување. Тој..
9,690 ден.
прифат 1/2", вртежен момент 88Nm, должина 260mm,вртежи без отповарување 150/min, потреба од воз..
3,290 ден.
Поради квалитетните композитни материјали од кои е направена, брусилката има намалени вибрации при р..
1,790 ден.
Поради квалитетните композитни материјали од кои е направена, брусилката има намалени вибрации, пого..
2,790 ден.
Композитно тело. Чаура 6mm и 3mm.вртежи без отповарување 170/min, потреба од воздух 127/min, ра..
2,690 ден.
Пневматската ексцентрична брусилка е наменета за брусење на дрво, метал, пластика, глет маса и кит, ..
6,290 ден.
Loading...
Loading...
Loading...