Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Ударни Клучеви за Навртки

Ударни Клучеви за Навртки
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: Max вртежен момент: 610Nm должина: 125mm вртежи без оптоварување: 10000/ ..
5,290 ден.
Пневматски ударен клуч, 880 Nm, 1/2", FORTUM
4795012
Нема Залиха
Ударен клуч кој е дизајниран за затегање и олабавување на материјали споени со зашрафување. Тој..
6,490 ден.
Ударен клуч кој е дизајниран за затегање и олабавување на материјали споени со зашрафување. Тој..
9,690 ден.
Пневматски рачен клуч, 1/2" (12mm), 64Nm, 6,3bar (0,63MPa), EXTOL PREMIUM, RA 64
8865015
Нема Залиха
Пневматски клуч со крцкало,наменет за затегање и олабавување на завртки и навртки. Благодарение на н..
1,970 ден.
Loading...
Loading...
Loading...