Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Регулатори, Филтри и Подмачкувачи

Регулатори, Филтри и Подмачкувачи
Прикажи:
Подреди по:
Филтер за компресор, max. раб. притисок 8bar (0,8Mpa), сад за нечистотија и кондензат 48 ml, брз приклучок 1/4 " EXTOL PREMIUM
8865101
Нема Залиха
Extol Premium филтерот е наменет за отстранување на кондензираната влажност и траги од масло од возд..
339 ден.
Регулатор на притисок со манометар и филтер. Premium е дизајниран за регулирање на притисок на компр..
955 ден.
Loading...
Loading...
Loading...