Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Црева

Црева
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: max работен притисок 21bar, max деструктивен притисок 62bar, внатрешен&nb..
899 ден.
Главни технички параметри: max работен притисок 21bar, max деструктивен притисок 62bar, внатрешен&nb..
1.290 ден.
Врз основа на 1 оценувања.
Главни технички параметри: max работен притисок 21bar, max деструктивен притисок 62bar, внатрешен&nb..
1.790 ден.
Црево спирално за воздухs со спојки, 1/4", внатр.∅6mm, L 5m, EXTOL CRAFT
99322
Нема Залиха
Главни технички параметри: работен притисок : 8-9bar, слободен премин на воздушен притисок..
319 ден.
Главни технички параметри: работен притисок : 8-9bar, слободен проток на воздушен притисок: 23-..
440 ден.
Loading...
Loading...
Loading...