Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Заковувачи

Заковувачи
Прикажи:
Подреди по:
Наменет за заковување панели од иверка, дрвени даски, палети, дрвени лајсни и др. Главни технички па..
7,290 ден. 6,196 ден.
Пневматски заковувач на клинци, NF 2, EXTOL PREMIUM
8865042
-20% Нема Залиха
Наменет за заковување панели од иверка, дрвени даски, палети, дервени лајсни и др. Главни технички п..
9,490 ден. 7,592 ден.
Ергономско тело погодно за работа со дланката. тип на клинци ∅2,5-4mm, глава на клинци&nb..
2,390 ден.
Loading...
Loading...
Loading...