Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Кутии и Торби за Алат

Кутии и Торби за Алат
Прикажи:
Подреди по:
Една голема, една средна и еден мала преграда. држач за чекан, држачи за молив или шрафцигер, н..
499 ден.
Торба за алати со метална рачка, 49x23x28cm, 31 преграда, EXTOL PREMIUM
8858022
Нема Залиха
Главни технички податоци: 49x23x28cm, опис: 31 преграда, Материјал: најлон ..
1,490 ден.
Торба за алати со додаток тркалца, 51x29x36cm, 29 прегради, EXTOL PREMIUM
8858024
Нема Залиха
Главни технички податоци: 51x29x36cm, опис: 29 прегради, Материјал: најлон ..
1,790 ден.
Loading...
Loading...
Loading...