Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Лепливи Ленти

Лепливи Ленти
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: отпорна на масла, вода,UV зрачење, киселини, раствори, употреба во темпер..
399 ден.
Главни технички параметри: Алуминиумска леплива лента,, 50mm x 10m, EXTOL CRAFT..
169 ден.
Лента за предупредување, црвено-бела, 75mm x 100m, EXTOL CRAFT
9565
Нема Залиха
Главни технички параметри: 75mm x 100m материјал: PE - полиетилен ..
159 ден.
Loading...
Loading...
Loading...