Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Светилки и Батерии

Светилки и Батерии
Прикажи:
Подреди по:
Батерии цинк-хлорид, 1,5V AA (LR6), 4пар.
42001
-15%
Главни технички параметри: 1,5V AA (LR6), димензии 14,5x50mm, 14,5x50mm ..
49 ден. 42 ден.
Батерии алкални  EXTOL, 4пар, 1,5V AAA (LR03)
42010
-15%
Главни технички параметри: 1.5V AAA (LR03) димензии: 10,5 x44, 5mm, метално пакување ..
99 ден. 84 ден.
Батерии алкални EXTOL, 4пар, 1,5V AA (LR6)
42011
-15%
Главни технички параметри: 1,5 V AA (LR6) димензии: 14,5 x50mm, метално пакување  ..
99 ден. 84 ден.
Батерии на полнење, сет 4пар, AAA (HR03), 1,2V, 1000mAh, NiMh
42060
-15%
Главни технички параметри: сет 4пар, AAA (HR03), 1,2V, 1000mAh, NiMh. Димензии :10,5x44,5mm ..
499 ден. 424 ден.
Батерии на полнење, сет 4пар, AA (HR6), 1,2V, 2400mAh, NiMh
42061
-15%
Главни технички параметри: AA (HR6), 1,2V, 2400mAh, NiMh. Димензии 14,5x50mm ..
699 ден. 594 ден.
LED светилка, 8W, E27, осветленост 640L, EXTOL LIGHT
43000
-15%
Главни технички параметри: 8W опис: навој E27, осветленост 640lm (одговара на 50W класична сија..
849 ден. 722 ден.
LED светилка 10W, 900lm, E27 топло бела
43003
Нема Залиха
животен век 30,000часови, 20,000h вклучена, CRI>80, 10W, 900lm, E27, 170-230V/50-60Hz, темпе..
Светилка LED, класична 15W, 1350lm, E27, EXTOL LIGHT
43005
-15% Нема Залиха
Главни технички параметри: 15W, 1350lm, E27, топла бела боја, 170-240V/50-60Hz, топлина 2700К, ..
435 ден. 370 ден.
Челна лампа 3W CREE LED, 120lm осветлување, домет до 100m EXTOL LIGHT
43100
-15%
Главни технички параметри: осветлување до 100m, функција ZOOM, 3 режими: целосна и ефeктивна светлин..
527 ден. 448 ден.
Челна лампа 3W CREE XPE, осветлување120lm, домет 100m, EXTOL LIGHT
43101
-15%
Главни технички параметри: осветленост 120lm, домет 100m, фунцкија ZOOM, 2 мода ..
699 ден. 594 ден.
Челна лампа, 40lm, 1W + 2 црвени LED диоди, ABS пластика
43102
Нема Залиха
Главните технички параметри: 1W + 2 црвени LED диоди, 4 мода на  светлина: 100%, 50%, црвени LE..
Loading...
Loading...
Loading...