Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

LED Светилки

LED Светилки
Прикажи:
Подреди по:
LED светилка, 8W, E27, осветленост 640L, EXTOL LIGHT
43000
-42%
Главни технички параметри: 8W опис: навој E27, осветленост 640lm (одговара на 50W класична сија..
849 ден. 490 ден.
LED светилка 10W, 900lm, E27 топло бела
43003
Нема Залиха
животен век 30,000часови, 20,000h вклучена, CRI>80, 10W, 900lm, E27, 170-230V/50-60Hz, темпе..
Светилка LED, класична 15W, 1350lm, E27, EXTOL LIGHT
43005
Нема Залиха
Главни технички параметри: 15W, 1350lm, E27, топла бела боја, 170-240V/50-60Hz, топлина 2700К, ..
435 ден.
Осветлување до 100m, ZOOM, 3 мода: полно, нормално и трепкачко црвено предупредувачко светло. Лумино..
599 ден.
Батериска светилка 3W + 3W COB LED со зглоб и магнет 3W LED, EXTOL LIGHT
43112
Нема Залиха
Главни технички параметри: 3W LED - 160L, 3W COB - 220L, 4 AAA 1.5V батерии(не се вклучени) тежина 2..
890 ден.
Главни технички параметри: 3W CREE XPE LED, 150lm, 3 мода на светло: 50%, 100% и трепкање. рачк..
645 ден.
Светилка за итни случаеви  со сензор за движење ЕXTOL LIGHT
43121
Нема Залиха
Индуктивнo полнење, Li-Ion, 15 + 5 LED светла 3 типа на светење: 15LED (1W) 5LED (0,35W), сензор за ..
1,225 ден.
Рефлектор LED, на полнење со постоље
43122
Нема Залиха
Пренослива  LED светилка со постоље која дава светлина со квалитет на дневна светлина. Све..
LED рефлектор на полнење со постамент  ,1400lm
43125
Нема Залиха
Пренослив LED рефлектор со е извор на пријатна бела светлина која одговара на квалитетот на дне..
LED факел со пламен, 79cm, со соларно полнење, 35lm
43132
Нема Залиха
Главни технички параметри: 1W LED, батерија 1,2V/800mAh Ni-MH, животен век на LED светилката 50000h,..
Метална дршка, зум функција, 5W LED, 300lm, 3 мода на осветлување 100%, 50% и трепкање. батерии..
Главни технички параметри: домет 100m, 2 режими на светло: 100% и 30%, заштита од вода IP54, 2xAAA 1..
599 ден.
Loading...
Loading...
Loading...