Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Челни лампи

Челни лампи
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: осветлување до 100m, функција ZOOM, 3 режими: целосна и ефeктивна светлин..
527 ден.
Главни технички параметри: осветленост 120lm, домет 100m, фунцкија ZOOM, 2 мода ..
699 ден.
Челна лампа, 40lm, 1W + 2 црвени LED диоди, ABS пластика
43102
Нема Залиха
Главните технички параметри: 1W + 2 црвени LED диоди, 4 мода на  светлина: 100%, 50%, црвени LE..
Челна лампа, 40lm 1W + 2 црвени LED, EXTOL LIGHT
43103
Нема Залиха
Главни технички параметри: домет 15m, 4мода за светло 100%, 50%, црвено LED, црвено трепкаво LED,&nb..
399 ден.
Главните технички параметри: домет 100 метри, 3мода светлина: 100%, 50%, треперење, 1.5V 3xAAA (не с..
690 ден.
Челна лампа, широкоаголна,90Lm, 3W COB LED
43105
Нема Залиха
Главни технички параметри: 3W COB LED, домет 30m, 3 мода светлина: 100%, 50%, треперење, 1.5V 3..
490 ден.
Главни технички параметри: max домет 170m, 3 мода на осветлување, 100%, 25%, трепкање, траење на бат..
1,990 ден.
Челна лампа 8 + 2 LED диоди, домет 15m,  EXTOL PREMIUM
8862100
Нема Залиха
Главни технички параметри: осветлување до 15m, 3 степени на осветлување: прилагодлив агол ..
558 ден.
Loading...
Loading...
Loading...