Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Сетови за Туширање

Сетови за Туширање
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: 2 рачки за туш, месингана шипка од 1m, црево за туш од нерѓосув..
3,800 ден. 2,850 ден.
Главни технички параметри: 2 рачки за туш, глава за туш од нерѓосувачки челик 1m, црево за туш ..
5,230 ден. 3,923 ден.
Loading...
Loading...
Loading...