Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Миксери

Миксери
Прикажи:
Подреди по:
Миксер за батерија, 35mm, BALLETTO
81050
-15%
Керамички миксер за топла/ладна вода компатибилен за моделите Балето, Опера, и дуриг модели батерии...
250 ден. 213 ден.
Миксер за батерија Balletto, 35mm, 500 000 отворања, BALLETTO
81052
-15%
Главни технички параметри: за батерии  Balletto, Vittoria, дијаметар: 35mm, гаранција ..
290 ден. 247 ден.
Loading...
Loading...
Loading...