Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Sonаta

Sonаta
Прикажи:
Подреди по:
Батерија за бања, 150mm, 35mm, chrom, SONATA
82103
-25% Нема Залиха
Елегантен дизајн, квалитетен миксер со 7години гаранција. дијаметар на миксерот за вода 35mm ..
2,988 ден. 2,241 ден.
Батерија за мијалник/садопер, ѕидна, 150mm, закривена цевка 20cm, 40mm, chrom, SONATA
84411
Нема Залиха
Главни технички параметри:Батерија за мијалник/садопер, ѕидна, 150mm, закривена цевка 20cm, 40mm, ch..
Батерија кујнска за мијалник, закривена цевка, 40mm, chrom, SONATA
84416
Нема Залиха
Главни технички параметри:Батерија кујнска за мијалник, закривена цевка, 40mm, chrom, SONATA..
Батерија за мијалник  телескопска, со туш, 40mm, chrom, SONATA
84420
Нема Залиха
Главни технички параметри: прекинувач. нормал/туш кертриџ: 40mm материјал: chrom ..
Loading...
Loading...
Loading...