Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Термостатски Батерии

Термостатски Батерии
Прикажи:
Подреди по:
Батерија термостатска за бања, 150mm, керамички вентил, chrom, VITTORIA
72025
Нема Залиха
Леснотијата  за ракување, ги прави термостатските батерии оптимални решенија за туш кабини и ка..
Главни технички параметри: во комбинација со 81023, 81024, 72023 и 72024 се формира батерија за..
560 ден.
Loading...
Loading...
Loading...