Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Рачен Алат

Прикажи:
Подреди по:
внатрешни димензии на нитни 2.5-3-3.5-4-4.5-5, димензии на бод внатершен 4/ надворешен 8mm ..
299 ден.
Секач за кружни отвори со нагодување, ∅20-90mm, за монтажа на дупчалка, EXTOL CRAFT
103900
Нема Залиха
Главни технички параметри: дијаметар ∅20-90mm опис: за монтажа на дупчалка ..
235 ден.
Секач за кружни отвори со нагодување , ∅20-94mm, за монтажа на дупчалка, EXTOL CRAFT
103940
Нема Залиха
Главни технички параметри: дијаметар ∅20-94mm опис: за монтажа на дупчалка ..
624 ден.
Loading...
Loading...
Loading...