Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Сет Битови

Сет Битови
Прикажи:
Подреди по:
Одвртувачи со битови, сет  49 парчиња, CRV
53146
Нема Залиха
Главни технички параметри:(-): 4x75mm, 6,5x38,6,5x100,8x150, pH: 1x75mm, 2x38,3x150, завртка 50 mm (..
Бит, крстач PZ2x25mm, сет 10пар, CrMoV, EXTOL PREMIUM
703020
-32% Нема Залиха
Технички параметри: PZ 2x25mm материјал: CrMoV ..
146 ден. 99 ден.
Бит, сет 10пар, со магнетен држач за бит, CrV, EXTOL PREMIUM
710012
Нема Залиха
Технички параметри: (-) 4,5-6-7mm, PH 1-2-3, PZ 1-2-3 опис: магнетен држач на битови, материјал: CrV..
240 ден.
Loading...
Loading...
Loading...