Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Одвртувачи

Одвртувачи
Прикажи:
Подреди по:
Одвртувач плоснат (-) 3x75mm, S2 FORTUM
4740101
Нема Залиха
 Главни технички параметри: плоснат (-) 3x75mm, ергономска дршка со TPR гума во комби..
99 ден.
Одвртувач плоснат (-) 5x100mm, S2
4740105
Нема Залиха
Главните технички параметри: (-) 5x100mm материјал: S2   ..
139 ден.
Одвртувач плоснат (-) 6x125mm, S2
4740107
Нема Залиха
  Главните технички параметри: (-) 6x125mm материјал: S2       ..
159 ден.
Одвртувач плоснат  (-) 8x150mm, S2
4740109
Нема Залиха
Главните технички параметри: (-) 8x150mm материјал: S2   ..
199 ден.
Главни технички параметри: PH 0x75mm, ергономска дршка со TPR гума во комбинација со ..
99 ден.
Одвртувач PZ 0x75mm, S2 FORTUM
4740301
Нема Залиха
Главни технички параметри: одвртувач PZ 0x75mm, ергономска дршка со TPR гума во комбинација со ..
Loading...
Loading...
Loading...