Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Одвртувачи на Навртки

Одвртувачи на Навртки
Прикажи:
Подреди по:
Приклучоци за дупчалка, сет 6пар, 6-7-8-10-12-13mm, должина 65mm, за прифат 1/4" шестоаголен, CrV
8819630
Нема Залиха
Главни технички параметри; силен магнет, месинг влошка спречува магнетизирање на магнетниот клу..
415 ден.
Loading...
Loading...
Loading...