Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Француски Клучеви

Француски Клучеви
Прикажи:
Подреди по:
Клуч со нагодување, 150 mm/6“, 0-24mm, M2-M16, FORTUM
4770106
Нема Залиха
Главни технички параметри: 150mm/6“, 0-24mm, M2-M16, материјал: 61CrV5 ..
790 ден.
Прилагодлив клуч наменет за инсталатери. Како додаток на својот неверојатен опсег  0-38 мм, опр..
1,190 ден.
Loading...
Loading...
Loading...