Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Клешти

Клешти
Прикажи:
Подреди по:
Генијално едноставен механизам во комбинација со софистициран дизајн и врвни материјали (CrMoV челик..
890 ден.
Генијално едноставен механизам во комбинација со софистициран дизајн и врвни материјали (CrMoV челик..
1,090 ден.
Генијално едноставен механизам во комбинација со софистициран дизајн и врвни материјали (CrMoV челик..
1,490 ден.
Главни технички параметри: должина 160mm материјал: 61CrV5, тврдост 58-62 HRC, норми: TÜV/GS, D..
704 ден. 549 ден.
Главни технички параметри: должина 180mm материјал: 61CrV5, тврдост 58-62 HRC, норми: TÜV/GS, D..
760 ден. 599 ден.
Главни технички параметри: должина 200mm материјал: 61CrV5, тврдост 58-62 HRC, норми: TÜV/GS, D..
837 ден. 649 ден.
Главни технички параметри: должина 160mm материјал: 61CrV5, тврдост 58-62 HRC, норми: TÜV/GS, D..
557 ден. 499 ден.
Клешти заоблени прави, 200mm, FORTUM
4770313
-18% Нема Залиха
Главни технички параметри: должина 200mm материјал: 61CrV5, тврдост 58-62 HRC, норми: TÜV/GS, D..
673 ден. 549 ден.
Loading...
Loading...
Loading...