Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Клешти за Нитни

Клешти за Нитни
Прикажи:
Подреди по:
Клешта за поп нитни 2,4-6,4mm, 260mm FORTUM
4770611
Нема Залиха
Специјалниот дизајн на дршките овозможува употреба до 40% помала сила за работа. Вилици направени од..
Уникатните клешти за нитни, Fortum содржат неколку патентирани дизајни. Специјалниот дизајн на дршки..
1,290 ден. 1,097 ден.
Главни технички параметри: 200mm Опис: нитни M3-M4-M5-M6 Материјал: CrMoV ..
1,950 ден. 1,658 ден.
Главни технички параметри: M3-M12, 340 mm Нитни M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12 материјал: CrMoV ..
2,890 ден. 2,457 ден.
Технички параметри: Должина 390 mm Опис: нитни со навој димензии M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12 За алуминиум..
4,690 ден. 3,987 ден.
Адаптерот се монтира на акумулаторски, електричен или пневматски одвртувач. Препорачана брзина при о..
3,690 ден. 3,137 ден.
Продолжеток за клешта за нитни, 80mm, FORTUM
4770680
Нема Залиха
Главни технички параметри: 80mmЗа клешти за нитни Fortum и Extol Premium 4770613 и 88..
Loading...
Loading...
Loading...