Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Длета

Длета
Прикажи:
Подреди по:
Длето со букова дршка, 20mm, должина 280mm, EXTOL PREMIUM
8812320
Нема Залиха
Главни технички параметри: 20mm, должина 280mm материјал:CrV ..
288 ден.
Длета со букова дршка сет 4пар, 6-12-20-25mm, зајакнати до HRC 58-63, EXTOL PREMIUM
8812420
Нема Залиха
Главни технички параметри: 6-12-20-25mm опис: дршка од буково дрво, сечиво калено до ..
948 ден.
Loading...
Loading...
Loading...